Monar Czerwony Dworek

Stowarzyszenie MONAR – Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Mysłakowicach

Monar Czerwony Dworek - Stowarzyszenie MONAR – Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Mysłakowicach

Galeria

Witajcie na stronie z galerią zdjeć.

Zamieszczamy tutaj najciekawsze zdjęcia, które podzielone zostały tematycznie. Znajdują się tu również zdjęcia z najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce na terenie naszego Ośrodka.

 

Aby obejrzeć galerię, kliknij w interesujący Cię tytuł poniżej…

 

 

 

 • Wiosna 2014 – Zima w tym roku była wyjątkowo ciepła i krótka, na polu widać pierwsze oznaki wiosennego ożywienia. Kilka zdjęć o tym, co słychać w Karkonoszach….

 

 

 • 28 Rocznica powstania naszego Domu - W dniach 4-5 sierpnia 2012 roku uroczyście obchodziliśmy 28 rocznicę powstania naszego Domu. Odwiedziło nas wielu gości,  wspólnie obejrzeliśmy specjalnie przygotowany program artystyczny. Po nim spędziliśmy czas na rozmowach przy pysznych daniach z grilla oraz różnych słodkościach. W niedziele tradycyjnie odbył się mecz Społeczność vs Neofici, który nieoczekiwanie, po ciężkich bojach przegrała reprezentacja społeczności. Kilka zdjęć z tych wyjątkowych chwil…..

 

 • Spływ Kajakowy 2012 – W dniach 2-4 lipca wyjechaliśmy na spływ kajakowy na trasie Brzeg Dolny – Chobienia. Spływ zorganizowała nam firma ROKANA z Wrocławia. Nasza przygoda zaczęła się przy przeprawie promowej w Brzegu Dolnym, rzeka Odra na tym odcinku jest niezwykle malownicza i majestatyczna.
 • Wycieczka do Pragi 2012 – w maju zwiedziliśmy Pragę – stolicę i największe miasto Republiki Czeskiej. Kilka zdjęć z tej pasjonującej wycieczki…
 • Wiosna 2012- kilka wiosennych zdjęć. Takie widoki u nas to codzienność. Wiosna i lato w górach to wyjątkowy czas.
 • Zwierzaki – galeria zdjęć naszych zwierzaków !
 • Cztery pory roku – galeria zdjęć pokazujących nasze tereny o każdej porze roku !
 • Monarowisko 2011 – W dniach 14-16 sierpnia 2011 roku w miejscowości Zdbice koło Wałcza odbyło się kolejne „Monarowisko”. Tym razem okazja była podwójnie szczególna. Stowarzyszenie w tym roku obchodziło 30 -lecie działalności.
 • 27 Rocznica naszego Domu – kilka zdjęć z 27 rocznicy powstania naszego Domu. Uroczystości trwały 2 dni – w sobotę koncert rapera Bęsia,  późnym wieczorem przy ognisku koncert gitarowo-skrzypcowy. Niedziela tradycyjnie – mecz piłki nożnej (wygrany przez społeczność!!!).
 • Spływ Kajakowy 2011 – galeria zdjęć z naszego spływu kajakowego po Odrze. Wyprawa miała miejsce w maju 2011 roku. Przygoda trwałą 3 dni – wyruszyliśmy we Wrocławiu a zakończyliśmy w Ścinawie. Pogoda dopisała, a do mety dotarli wszyscy.
 • Wycieczka w góry – zdjęcia z 2-dniowej wiosennej wycieczki po Karkonoszach.  Na Śnieżnych Kotłach leżał jeszcze śnieg. Pogoda iście górska – od pięknego słońca do ulewnego deszczu. Jak było? Rewelacyjnie!!!